Безкоштовна доставка на замовлення від 1000 грн! Детальніше
0
0
Ваш кошик порожній

Перегляньте наш каталог і виберіть ті товари, які вас зацікавлять.

Про нас

YARO — це сімейний бізнес, заснований Юлією та Данилом Приваловими у 2016 році, який з тих пір виріс у дещо більше, а саме — міжнародну компанію здорового харчування з чіткою філософією та найсмачнішою продукцією. 

Засновниця YARO — Юлія Привалова вивчала різні методики правильного харчування і досвід багатьох професіоналів переконав її у тому, що цілісне та здорове харчування — єдиний правильний підхід до свого здоров’я. Саме це твердження лягло в основу нашої філолофії. Сьогодні YARO — це здоровий спосіб життя, який приносить задоволення.

 

YARO — це цукерки, печива та десерти, які хочеться та можна завжди. Без дрібки цукру, глютену та почуття провини, але з найкращими рослинними інгредієнтами, унікальними натуральними підсолоджувачами, накшталт яблучного концентрату, суперфудами та глазур’ю з керобу замість шоколаду. Довершений смак  наших солодощів не залишить вас байдужими.

YARO — це страви та програми харчування. Наші продумані раціони — це детокс у домашніх умовах, що дасть помітний результат в тілі та закладе фундамент довготривалих корисних звичок.

YARO — це рішуче «ні» підрахунку калорій та обмеженням і упевнене «так» — цілісному та виваженому підходу до харчування. Наші солодощі та страви змінять ваше уявлення про здоровий раціон, очистять смакові рецептори та зарядять якісною енергією без шкоди відчуттю легкості.

 

Не зволікайте — насолоджуйтеся разом з нами!