0
Consultation and taking orders: +38 (068) 147 37 37

YARO Blog

Posts on the page:
Улюблені поєднання напоїв та солодощів Юлії Привалової Улюблені поєднання напоїв та солодощів Юлії Привалової
Осінню пору важко уявити без зігріваючого напою та чогось солоденького. Сьогодні засновниця бренду YARO Юлія Привалова поділилася улюбленими поєднаннями осінніх напоїв та корисних солодощів. Матча на воді та торт Наполеон Зелений чай матча давно став моїм фаворитом серед напоїв. І не дарма, адже в ньому в 137 разів вище концентрація антиксидантів, ніж в інших зелених чаях. На відміну від кави, яка містить велику кількість кофеїну, матча не викликає підвищення серцебиття. На відміну від кави, в матчі міститься недостатня кількість кофеїну для вироблення кортизолу, але досить для бадьо..
З яких еко-звичок почаnи та як навчити ним своїх рідних? Q&A від еко-експертки Анни Понікарчук З яких еко-звичок почаnи та як навчити ним своїх рідних? Q&A від еко-експертки Анни Понікарчук
Для багатьох з нас екологічний та свідомий спосіб життя здається чимось важким та некомфортним. Ми задали топ-3 найпопулярніші запитання про здоровий спосіб життя еко-експетці та співзасновниці zero-waste компанії Ozero space Анні Понікарчук. Аню, добрий день! Розкажіть, з чого почати еко-свідоме життя? Як почати жити більш екологічно? Взагалі, це широка тема: тут і про вибір транспорту, і продуктів харчування, і матеріалу одягу. Але щоб вас не залякати, спочатку можна просто розглянути, чим ви користуєтеся на щоденній основі і подумати, які одноразові речі ви могли б замінити багато..
YARO став партнером Ukrainian Recruitment Awards YARO став партнером Ukrainian Recruitment Awards
17 вересня відбувся фінал премії Ukrainian Recruitment Awards, в рамках якої нагороджували професіоналів з підбору персоналу у 11 номінаціях. Вона має на меті продемонструвати на практиці роль рекрутерів для створення успішної компанії, розповісти про цікаві кейси у цій сфері, показати власникам бізнесів необхідність спеціалістів у цій галузі, а також відзначити досягнення окремих фахівців, як приклад позитивного досвіду для всіх колег. Організатором стала міжнародна платформа з пошуку роботи Jooble. Учасниками премії стали українські та міжнародні компанії. Для об’єктивності оцін..
Гастрономічне різноманіття: 5 рецептів вересня із сезонних продуктів Гастрономічне різноманіття: 5 рецептів вересня із сезонних продуктів
Вересень – один із найщедріших на урожай місяців у році. У цей час, традиційно, господині готують запаси на зиму, а овочі та фрукти наливаються всіма поживними речовинами та вітамінами, які формують основний імунітет організму для “подолання” їх дефіциту у холодний сезон.  Сезонні продукти – основне джерело енергії для людини. Тому ми відібрали 5 найсмачніших та підготували рецепти з них, які легко відтворити вдома.  Цукіні Цукіні – один з видів кабачків, буває жовтого або темно-зеленого кольору, а його корисні речовини легше засвоюються організ..