Безкоштовна доставка на замовлення від 1000 грн! Детальніше
0
0
Ваш кошик порожній

Перегляньте наш каталог і виберіть ті товари, які вас зацікавлять.

Навіть солодощі можуть бути корисними!

18 мая 2021

Вважається, що солодке особливо шкідливе для дітей і потрібно максимально обмежувати його споживання.

Але ж діти – справжні ласуни!

Заради цукерки вони готові з'їсти цілу тарілку каші або супу. І це нормально, оскільки ще з перших днів життя вони звикають до солодкого смаку маминого молока.

Також діти потребують швидкої енергії, адже вони гіперактивні на цьому етапі життя.

Ми вважаємо, що найголовніше – це стежити за складом солодощів і обирати ті, які несуть користь. Звертати увагу на якість та екологічність продукту!

Саме тому ми в YARO перш за все піклуємось про здоров'я. Ми знаємо, що солодке може бути корисним.

Ми дбаємо про те, щоб наша їжа сприяла поліпшенню фізичного і морального стану кожного, була одночасно корисною і смачною.

Ми приділяємо дуже багато уваги інгредієнтам наших продуктів, ретельно їх обираємо і балансуємо перш ніж створити страву або цукерку. 

Нашу продукцію обирають навіть вагітні та мами, які ще годують.

Саме тому навіть солодощі у нас корисні, оскільки ми не використовуємо рафінованих, перероблених і тваринних продуктів.

У світі сформувався міф, що солодке – це шкідливо. Все це через те, що зазвичай в нього додають багато цукру і консервантів.

Цукор – це, безумовно, шкідливо. Він сприяє розвитку діабету, знижує рівень імунітету, знижує захисні функції організму, псує зуби та зір – і це далеко не весь список негативного впливу на організм.

А консерванти? Через них порушується робота печінки, шлунково-кишкового тракту, нервової системи і відбувається кисневе голодування. Велика кількість консервантів також викликає зміни на клітинному рівні, що часто призводить до виникнення злоякісних пухлин.

Ми створили альтернативу шкідливим солодощам і вийшло навіть смачніше!
В основі наших цукерок тільки сухофрукти і фрукти, горіхи, насіння і суперфуди. Фінік, сироп топінамбура і кокосовий цукор – основні підсолоджувачі, які ми використовуємо.

Наприклад, у нас є Снікерс і Твікс, а також Вівсяне печиво, як в дитинстві, тільки з цільнозернового борошна і без граму білого рафінованого цукру.
На відміну від класичного варіанту, в солодощах YARO тільки цільні рослинні інгредієнти.

Наші цукерки такі особливі  і корисні завдяки спеціальному підходу до приготування.

Глазур ми готуємо на низьких температурах, щоб зберегти всю користь інгредієнтів.

За основу ми беремо кероб – це порошок з м'якоті плодів ріжкового дерева, з вигляду дуже нагадує какао-порошок. Він має властивість знижувати рівень цукру в крові і не викликає алергії.

Також дерева керобу не проходять хімічну обробку, на відміну від какао, яке в основному вирощується в країнах з антисанітарією.
Raw-какао ми також використовуємо, але купуємо його тільки у перевірених постачальників.


Ми завжди доводимо смак до ідеалу, адже корисне може бути смачним!

Наші цукерки можна навіть дітям від 1 року, адже горіхи, які є в складі, ми замочуємо, щоб позбутися фітінової кислоти, яка викликає здуття та інші неприємні наслідки.

Звичайно ж, СнікерсТвікс і Вівсяне печиво чотирьох видів – це тільки початок списку нашого асортименту! У нас дуже великий вибір солодощів, ви точно знайдете "саме ті" для себе і своєї дитини.

Vegan Wheel, Снікерс Old School і Nuts - улюблений вибір діток.