0
Consultation and taking orders: +38 (068) 147 37 37

Lifestyle

Posts on the page:
Як сформувати здорові харчові звички дитини? Як сформувати здорові харчові звички дитини?
Багатьом батькам знайома проблема перебірливості дітей у їжі. Нагодувати малюка стає справжнім викликом, тому старше покоління часто використовує застарілі підходи до харчування.  Як правильно прищіпати любов до корисної їжі та що робити батькам радить Олена Кищенко — дієтолог, педіатр, дитячий гастроентеролог Smart Medical Center. Вона відібрала 7 кроків, які полегшать процес годування дітей та допоможуть закріпити основні звички, які у майбутньому матимуть позитивні наслідки.  Крок 1. Застосовуйте поетапний підхід. Дозвольте дитині вивчити новий продукт візуально..
Топ-5 перекусів для школяра, які допоможуть у навчанні Топ-5 перекусів для школяра, які допоможуть у навчанні
Ви помічали, як відповідально діти і батьки обирають щоденник, зошити, пенал і інше шкільне приладдя? Як було б чудово, якби дорослі з такою ж увагою ставилися до вибору перекусів!  У кращому випадку дітки беруть з собою яблуко або банан, в гіршому - булочки, шоколадки та інші перекуси з великою кількістю рафінованого цукру кількістю цукру та інших шкідливих інгредієнтів.     Як рафінований цукор впливає на навчання Рафінований цукор різко підвищує рівень цукру в крові, і дитина відчуває прилив енергії і легке збудження.  Якщо вона буде активною, організ..
5 запитань до гастроентеролога й дієтолога про синдром подразненого кишківника 5 запитань до гастроентеролога й дієтолога про синдром подразненого кишківника
Знайоме відчуття, коли болить увесь живіт? Перед важливою подією закреп змінюється діареєю і навпаки? Трапляється, турбує важкість і здуття? Дуже хочеться в туалет, але кишківник ніяк не спорожняється? Ці ознаки можуть свідчити про синдром подразненого кишківника. Ми поставили лікарям Smart Medical Center 5 запитань, які важливо знати про цей діагноз.  Коли терміново потрібно до лікаря? Лікар-дієтолог Олена Кищенко радить якнайшвидше звернутися за допомогою, коли з’являються такі симптоми: блювання, порушення ковтання або біль при ковтанні,  ли..
Даруємо 30 подарунків до Дня Незалежності! Даруємо 30 подарунків до Дня Незалежності!
Вже зовсім скоро Незалежній Україні виповниться 30 років! Незалежно від того, у якому місті України ви живете, YARO завжди буде з вами поруч, завдяки доставці по всій країні. Ми хочемо привітати кожного зі святом та надаємо можливість виграти 30 класних корисних подарунків. Умови акції: З 14 по 24 серпня 2021 року всі замовлення, зроблені на нашому сайті, беруть участь у розіграші 30 різноманітних подарунків: солодких наборів  та подарункових сертифікатів. А 24 серпня ми випадковим чином оберемо переможців і зв'яжемося з кожним переможцем. Обирайте улюблені солодощі та сн..