0
Consultation and taking orders: +38 (068) 147 37 37

News

Posts on the page:
Друзі бренду YARO: для мене Піст — це... Друзі бренду YARO: для мене Піст — це...
Заряд мотивації та натхнення від людей, які на власному досвіді відчули, що певні обмеження у певний час — це можливість по-новому відкрити себе, очистити тіло та думки. ..
3 улюблені пістні рецепти від команди поварів YARO 3 улюблені пістні рецепти від команди поварів YARO
Великий Піст — найкращий час здивувати себе новими смаками і стравами. Щоб переконатися, що пісний раціон може бути смачним та різноманітним, ми завітали на кухню YARO та попросили наших співробітників поділитися своїми улюбленими рецептами. ..
Как выбрать рацион YARO, который подходит именно вам Как выбрать рацион YARO, который подходит именно вам
Мы верим, что полезная еда может быть вкусной, а здоровый образ жизни – приносить удовольствие. Вы с нами не согласны? Возможно, вы когда-то поверили в популярные и устойчивые мифы о healthy-питании и совершили типичные ошибки при составлении рациона: ели не те продукты, не в том количестве, либо не в то время. ..
Бренд-шеф YARO розкрив секрет приготування смачних млинців до Масляної! Бренд-шеф YARO розкрив секрет приготування смачних млинців до Масляної!
Відчуваєте цей чарівний аромат? Його ні з чим не сплутаєш — настав тиждень Масляної. Цього року ми готуємо одразу 4 види млинців з різноманітними начинками, які вже доступні до замовлення у розділі Страви. А якщо ви хочете приготувати корисні млинці самостійно — вам сподобається сьогоднішній рецепт. Наш бренд-шеф Олексій поділився рецептом ваших улюблених безглютенових гречаних млинців з не менш улюбленими начинками — вишневою та маковою. Для приготування 20 млинців вам знадобиться: 300 г гречаного безглютенового борошна  25 г оливкової олії (або ..