Безкоштовна доставка на замовлення від 1000 грн! Детальніше
0
0
Ваш кошик порожній

Перегляньте наш каталог і виберіть ті товари, які вас зацікавлять.

Новини

Новини
29 декабря 2021
Напередодні Новорічних свят ми пропонуємо вам відпочити від клопотів та метушні, а насолодитися родинним затишком та атмосферою свята. Саме тому ми підготували повноцінне Новорічне меню та створили велику лінійку подарунків, які ви можете замовити з доставкою кур'єрською службою по Києву або самостійно забрати своє замовлення на найближчій YARO Healthy Points. Тож пропонуємо вам завчасно ознайомитися з графіком роботи у святковий час, щоб спланувати свої покупки.
Новини
20 декабря 2021
Новорічне меню від YARO на 100% складається із рослинних інгредієнтів. Наше олів'є — з пшеничною ковбасою та тофу з куркумою, а шуба — з водоростями норі та вакаме. Все знайоме та улюблене, але без відчуття тяжкості! Ми надихалися автентичними рецептами і багато разів змінювали пропорції, щоб досягти тих самих смаків, які викликають у всіх такі теплі спогади. 
Новини
25 сентября 2020
Наша кондитерская: это место, где разрабатываются новые вкусы, создаются healthy-альтернативы привычным сладостям и кипит работа над улучшением бестселлеров. Каждый день наша большая команда трудится, чтобы вам не приходилось выбирать между вкусом и пользой, а здоровые сладости не уступали магазинным.
Новини
02 сентября 2021
<p>Этот год был особенным &mdash; он подарил всем нам новые вызовы, изменил привычный стиль жизни и открыл множество возможностей для развития. Подводить итоги в этом году особенно волнительно, поэтому мы хотим вместе с вами вспомнить главные победы, которые вы, наши клиенты, позволили осуществить в уходящем 2020.<br /> &nbsp;</p>
Новини
18 мая 2021
<h3 dir="ltr">Заряд мотивації та натхнення від людей, які на власному досвіді відчули, що певні обмеження у певний час &mdash; це можливість по-новому відкрити себе, очистити тіло та думки.</h3>