Безкоштовна доставка на замовлення від 1000 грн! Детальніше
0
0
Ваш кошик порожній

Перегляньте наш каталог і виберіть ті товари, які вас зацікавлять.

Безпека насамперед - правила роботи YARO під час Covid-19.

18 мая 2021

З перших днів введення карантину компанія YARO дотримується всіх рекомендацій МОЗ та міської влади. Ми дотримуємося найсуворіших заходів безпеки, щоб убезпечити наших клієнтів та членів команди.

Виробництво

Ми несемо повну відповідальність за наш продукт та дотримуємося всіх заходів безпеки для забезпечення високої якості кожної страви. На нашому виробництві, як і до появи коронавірусу, дотримуються всі санітарні вимоги та норми.

Усі працівники виробництва перед початком роботи вимірюють температуру, заповнюють журнал здоров'я, не допускаються на роботу, якщо мають симптоми ГРВІ. На вході в приміщення використовуються дезбар'єри - спеціальні дезінфекційні килимки зі спецзасобами, які знезаражують підошву взуття. Команда приступає до роботи лише переодягнувшись у чисту форму, яка стирається у спеціальній пральні щодня, та взуття, вимивши та обробивши дезінфектором руки. Співробітники працюють у рукавичках та масках.

Щогодини за сигналом усі співробітники виробництва миють і дезінфікують руки, а в цей час наші господарки обробляють дезінфікуючим засобом Surface Sanitizer робочі поверхні, ручки дверей, холодильників тощо. 

Всі продукти для приготування страв зберігаються відповідно до санітарних правил.

Кур'єрська служба

Для дотримання заходів безпеки ми впровадили безконтактну кур'єрську доставку по Києву — ви можете сплатити товар на сайті, а наш кур'єр доставить замовлення та залишить його під дверима (або на рецепції/у консьєржа), після чого повідомить про прибуття.

Усі доставки по Києву здійснюються власною кур'єрською службою на авто у герметичних ланчбегах в індивідуальних упаковках. Кур'єри YARO оснащені масками, рукавичками та антисептиками.

YARO Healthy Points

 

На наших фірмових точках дотримуються всіх рекомендацій МОЗ для закладів громадського харчування та впроваджено наступні заходи:

  • Наші баристи працюють у захисних масках, регулярно обробляють руки та робочі поверхні антисептиком.

  • На столах та барних стійках знаходяться одноразові маски та антисептики, які наші клієнти можуть взяти та використати.

  • Ми використовуємо лише одноразовий посуд (ланчбокси, склянки, прилади), який упакований в індивідуальне впакування. 

 

Ми приділяємо особливу увагу заходам безпеки, щоб не ризикувати нашим клієнтам і співробітникам. Ми шукаємо найкращі рішення, щоб кожен наш клієнт насолодився смачними стравами та отримав своє замовлення вчасно у цей непростий час.