Безкоштовна доставка на замовлення від 1000 грн! Детальніше
0
0
Ваш кошик порожній

Перегляньте наш каталог і виберіть ті товари, які вас зацікавлять.

Друзі бренду YARO: для мене Піст — це...

18 мая 2021

Заряд мотивації та натхнення від людей, які на власному досвіді відчули, що певні обмеження у певний час — це можливість по-новому відкрити себе, очистити тіло та думки.

Їх думки різні, але їх об’єднує усвідомленість, увага до біоритмів організму та його потреб. Друзі бренду здорового харчування YARO підтверджують думку про те, що будь-які ваші зусилля або наміри по самоудосконаленню у цей час не пройдуть дарма і реакція фізіології та нервової системи не змусить на себе чекати.
 

Юлія Привалова, засновниця та ідейна натхненниця бренду YARO: Пам’ятаю, як років 10 тому я не могла зрозуміти, навіщо люди самі собі створюють додаткові обмеження? Навіщо відмовляються від улюблених продуктів? Раніше я асоціювала піст зі стражданням та обмеженням, але потім все змінилося. Прийшов час і я вирішила відмовитися від м’яса, додати в раціон зелень, каші. Через деякий час я продовжила цей експеримент, але робила все поступово та виключно слідуючи внутрішньому запиту організма та своїм потребам. Не можу не відмітити, що відчувши легкість та іншу енергію у своєму тілі, хочеться повертатися до цього стану знову й знову. З кожним наступним разом таких чисток я відчувала, як всередині мене з’являвся «датчик» і я сама, без допомоги дієтологів та нутриціологів, розуміла, що і як впливає не тільки на рівень енергії у моєму тілі, а й на думки.
 

Ян Тіан, засновник студії трансцендентальної медитації: Що таке Піст? У першу чергу, це — певна можливість у певний час, яка є вібрацією. У всіх культурах є такий час — час очищення нервової системи та фізіології від укорінених стресів, токсинів, ментальних та фізічних. І у будь-якому разі, усвідомлено або ні, відбувається очищення нервової системи. Краще звісно звернути увагу на ці процеси, адже увага — це енергія. Будь-які наші наміри або зусилля у цей бік не пройдуть дарма. Звичайно, дуже важливо зберігати баланс і найголовніше — не нашкодити ні фізіології, ні нервовій системі. Під час посту прислухайтесь до імпульсів вашого організму та витратьте енергію на глибинні процеси очищення, а не на засвоєння тяжкої їжі.

Тримати піст — це у першу чергу означає потрапити у резонанс з хвилями природи і відчути глибоке очищення. Рушійною силою має стати не голова, а серце та тіло. Можливо ви помічали, що у ці дні, якщо ви дійсно чутлива людина, не хочеться їсти важку їжу, не хочеться м'ясо. Чому? Тому що наша чутливість дозволяє нам відчути потреби фізіології, її прохання про мінімальне навантаження. Дозвольте системам організму відпочити.

Зробіть це! Це буде дуже-дуже корисно. Це, у будь-якому разі, благо. Розвантажитися у ці дні для того, аби, звільнившись від ментальних токсинів, від стресів, від усього цього баласту, бути більш чистими. Тим паче, якщо це резонує з хвилями природи.
 

Таня Рубан, модель та актриса: Що для мене піст? Окрім того, що це чудова можливість очистити організм від шлаків та токсинів, це ще й дисципліна. А дисципліна розвиває силу духа. Хтось скаже, що «у здоровому тілі здоровий дух», але я вважаю, що саме здоровий та міцний дух є запорукою здорового та міцного тіла. Як зберегти гарний настрій, тримаючи піст? Для мене це як і у буденному житті - спорт, медитація, йога, практики подяки всесвіту за усе хороше, що ми маємо. Мені особисто легко тримати себе у руках, тому що я доволі педантична людина і мені не важко їсти щодня одне й те ж саме, дотримуючись сбалансованого харчування. Єдине, що у період посту через відмову від тваринного білка мене особисто починає тягти на солодке, але добре що є YARO з величезним асортиментом смаколиків, які можна у піст».