0
Consultation and taking orders: +38 (068) 147 37 37

Recipes

Posts on the page:
Гастрономічне різноманіття: 5 рецептів вересня із сезонних продуктів Гастрономічне різноманіття: 5 рецептів вересня із сезонних продуктів
Вересень – один із найщедріших на урожай місяців у році. У цей час, традиційно, господині готують запаси на зиму, а овочі та фрукти наливаються всіма поживними речовинами та вітамінами, які формують основний імунітет організму для “подолання” їх дефіциту у холодний сезон.  Сезонні продукти – основне джерело енергії для людини. Тому ми відібрали 5 найсмачніших та підготували рецепти з них, які легко відтворити вдома.  Цукіні Цукіні – один з видів кабачків, буває жовтого або темно-зеленого кольору, а його корисні речовини легше засвоюються організ..
Raw десерты: что такое рав десерты и 3 рецепта от YARO Raw десерты: что такое рав десерты и 3 рецепта от YARO
Raw десерты – это сладости, созданные без термической обработки. Звучит рискованно? Не переживайте: рав десерты состоят только из растительных ингредиентов, которые можно есть сырыми.  Допустимо подогревать ингредиенты до 40 градусов в духовке, либо дегидраторе с температурным датчиком – при такой температуре не разрушаются энзимы и витамины, а некоторые продукты становятся даже полезнее.  Мы про орехи, семена и бобовые – при нагревании в них снижается количество фитиновой кислоты, которая связывается с минералами и выводит их из организма. А вот охлажд..
Как приготовить дома ореховую пасту Как приготовить дома ореховую пасту
Что такое ореховая паста Ореховые пасты – это пасты из перемолотых или измельченных орехов. Звучит полезно? Очень!  Только вот в составе самой популярной “ореховой” пасты всего 13% лесных орехов. Более половины – 55% – составляет рафинированный сахар, еще 23% приходятся на модифицированное пальмовое масло, а среди оставшихся ингредиентов в списке еще и чистая лактоза! И у других производителей состав ореховой пасты чаще всего не идеален – рецепт ореховой пасты практически всегда содержит рафинированный сахар. В худшем случае – еще щед..
Що приготувати в липні? 5 простих рецептів з сезонних продуктів Що приготувати в липні? 5 простих рецептів з сезонних продуктів
Липень – один з найбагатших місяців на сезонні овочі, фрукти і ягоди. Тож прийшов час запасатися вітамінами на повну! Цього місяця пропонуємо обирати на ринках рум’яні абрикоси та свіжу малину, солодкий перець, чорниці, гриби та кабачки. Лисички Ці прості в приготуванні гриби полюбляють за гарний зовнішній вигляд і приємний запах з нотами сухофруктів і коріння. Як і інші види грибів, вони не призначені для тривалого зберігання. Сухі й сирі гриби слід зберігати в холодильнику не більше доби, а вологі – до 5 годин. Тому рекомендуємо одразу їх обробити: залити водою, п..