0
Consultation and taking orders: +38 (068) 147 37 37

Recipes

Posts on the page:
Незвичайні пісні рецепти випічки від  фуд-блогерки Анастасії Станкевич Незвичайні пісні рецепти випічки від фуд-блогерки Анастасії Станкевич
Щоб урізноманітнити пісне меню чи спробувати нові ідеї домашньої випічки, ми підготували нову підбірку нескладних рецептів. Авторка фуд-блогу @anny.cooking Анастасія Станкевич вже ділилася з нами рецептами пісних млинців, тож вам точно буде з чого обрати ідею для нових кулінарних шедеврів. ..
3 улюблені пістні рецепти від команди поварів YARO 3 улюблені пістні рецепти від команди поварів YARO
Великий Піст — найкращий час здивувати себе новими смаками і стравами. Щоб переконатися, що пісний раціон може бути смачним та різноманітним, ми завітали на кухню YARO та попросили наших співробітників поділитися своїми улюбленими рецептами. ..
Масляна не закінчується! 3 рецепти пісних млинців від Анастасії Станкевич Масляна не закінчується! 3 рецепти пісних млинців від Анастасії Станкевич
В останній день Масляної ми хочемо поділитися рецептами легких healthy-млинців, якими можемо смакувати навіть під час посту. Готуйте з задоволенням, смакуйте млинці разом з родиною і завітайте в блог Анастасії Станкевич @anny.cooking, яка поділилася з нами цими незвичайними рецептами. ..
Бренд-шеф YARO розкрив секрет приготування смачних млинців до Масляної! Бренд-шеф YARO розкрив секрет приготування смачних млинців до Масляної!
Відчуваєте цей чарівний аромат? Його ні з чим не сплутаєш — настав тиждень Масляної. Цього року ми готуємо одразу 4 види млинців з різноманітними начинками, які вже доступні до замовлення у розділі Страви. А якщо ви хочете приготувати корисні млинці самостійно — вам сподобається сьогоднішній рецепт. Наш бренд-шеф Олексій поділився рецептом ваших улюблених безглютенових гречаних млинців з не менш улюбленими начинками — вишневою та маковою. Для приготування 20 млинців вам знадобиться: 300 г гречаного безглютенового борошна  25 г оливкової олії (або ..