Special packaging in the summer keeps sweets from the heat, so feel free to order
0
Consultation and taking orders: +38 (068) 147 37 37
Special packaging in the summer keeps sweets from the heat, so feel free to order

Recipes

Posts on the page:
Що приготувати в липні? 5 простих рецептів з сезонних продуктів Що приготувати в липні? 5 простих рецептів з сезонних продуктів
Липень – один з найбагатших місяців на сезонні овочі, фрукти і ягоди. Тож прийшов час запасатися вітамінами на повну! Цього місяця пропонуємо обирати на ринках рум’яні абрикоси та свіжу малину, солодкий перець, чорниці, гриби та кабачки. Лисички Ці прості в приготуванні гриби полюбляють за гарний зовнішній вигляд і приємний запах з нотами сухофруктів і коріння. Як і інші види грибів, вони не призначені для тривалого зберігання. Сухі й сирі гриби слід зберігати в холодильнику не більше доби, а вологі – до 5 годин. Тому рекомендуємо одразу їх обробити: залити водою, п..
Кто такие сыроеды и что они едят Кто такие сыроеды и что они едят
Сыроедение – это система питания, которая предполагает полный отказ от термически обработанных продуктов. Исключение составляют лишь подогретые на невысокой температуре продукты – до 40 градусов и только в духовке, либо дегидраторе с термодатчиком.  Сегодня мы расскажем, действительно ли полезна сыроедческая еда. Спойлер: полезна, но не для каждого и не на длительный период.  Виды сыроедения  Сыроедение – рацион, который состоит из сырых или подогретых на невысокой температуре продуктов. Они не обязательно должны быть растительного происхождения &n..
Ягідний сезон у розпалі! Що приготувати, щоб насолодитися смаком сповна? Ягідний сезон у розпалі! Що приготувати, щоб насолодитися смаком сповна?
Червень вже тішить нас свіжими ягодами, тож час насолодитися ними на повну. Для тих, хто полюбляє випічку і постійно знаходиться у пошуках нових ідей та рецептур, ми створили підбірку корисних рецептів. Деякими з них нами поділилися підписники у рамках челенджу  #YARO_піст. Ви також можете стати його учасником і поділитися улюбленими рецептами, а також отримати приємні подарунки. Детальні умови в Instagram YARO. Вареники з полуницею з безглютенового борошна від @rakovsky_family Тісто: 80 г рисового борошна 40 г кукурудзяного крохмалю 90 мл окропу ..
Йогурты без молока: 5 вкусных рецептов от YARO Йогурты без молока: 5 вкусных рецептов от YARO
Хорошая новость для тех, кто отказался от классического молока и скучает по йогуртам: их можно приготовить из растительных ингредиентов! Сегодня мы расскажем, почему рекомендуем отказаться от классических молочных и кисломолочных продуктов и как приготовить йогурт на растительном молоке. ..